AGATA WIATROWSKA


Piszę o rozwoju

i o tym co zrobić, żeby działał.

Abyś mogła żyć odważnie i autentycznie.

Każdego tygodnia wysyłam do Ciebie listy!

e-mail

Listy są bezpłatne!

...przygalopował meil od Agaty Wiatrowskiej

Czytaj teraz i ... żyj odważnie i autentycznie!

W prezencie otrzymasz e-book

*Zapisując się na moje bezpłatne listy i bezpłatny e-book wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy mailingowej. O tym jak chronię Twoje dane przeczytasz tu: polityka prywatności HorseSense.

Uwaga! Zapis trzeba potwierdzić w Twojej skrzynce mailowej. Proszę sprawdzić inne foldery typu spam, oferty, powiadomienia. Tam lubią się czasem ukrywać maile :)

Tu możesz się zapisać

na listy od Agaty Wiatrowskiej


- Rozwój osobisty i dążenie do spełnionego życia oraz praca nad sobą staje się dla Ciebie nawykiem.


- Wiesz, kiedy możesz uczestniczyć w bezpłatnym webinarze.


- Dostajesz link do najświeższego odcinka podcastu rozwojowego "z Wiatrem w grzywie", który co tydzień nagrywam. Pokazuję w nim, jak możesz myśleć o rzeczywistości, aby zarządzać tym, co Ci się wydarza. Przedstawiam inspirujące kobiety i daję nietypowe wskazówki, które pomogą Ci przemienić Twoją codzienność w taką, o jakiej marzysz. Nawyki rozwojowe, mapa marzeń, planowanie życia z kołem rozwojowym to niektóre z ostatnich tematów.


- Uczysz się nie tylko na swoim doświadczeniu, ale korzystasz z doświadczenia i wiedzy, którą zebrałam ze świata (od nurtów humanistycznych i integralnych w psychologii, przez koncepcje Rogersa i psychologię głębi, z nutą tradycji szamańskich, jednocześnie stąpając mocno po ziemi;)


- Możesz uczynić rozwój czymś przyjemniejszym i zauważać zmiany, dzięki temu, że rośnie Twoja świadomość różnych zależności w Tobie i świecie.


- Będziesz na bieżąco z informacjami o dostępnych warsztatach rozwojowych, które są intensywnymi doświadczeniami i na które dość szybko brakuje miejsc.Dzięki listom ode mnie, które otrzymujesz:

Łączę to co wydaje się niemożliwe do połączenia. To czego mi samej brakowało i co (jak się okazało) jest moją mocną stroną. Połączenie uziemionego i uznanego rozwoju psychologicznego z elementami obszarów, które wymykają się badaniom naukowym. Jak mi to napisała jedna z moim czytelniczek - szukam zawsze środka między "niebem", a "gruntem" i umiem to połączyć. To połączenie jest jak zaprzęgnięcie dwóch koni do swojego rozwoju. Razem działają płynniej, mocniej i z większą lekkością.Opowiadam o mnie i moim podejściu do rozwoju


7 minut

Kim jestem?


  • odważna kobieta prowadząca swój biznes, która też bardzo często się boi
  • samodzielna mama z codziennymi wyzwaniami
  • spełniła swoje marzenie i otworzyła własny Ośrodek Horsesense, w którym można rozwijać się poprzez kontakt z końmi; ta droga była drogą dojrzewania i stawania się
  • doświadczenie menedżerkie (10 lat pracy w PwC), 13 lat prowadzenia własnej firmy i doświadczenia rozwojowego, ponad 1000 dni szkoleniowych, dyrektora w międzynarodowym EAHAE
  • autorka 2 książek: "Koń jako trener" i "Menedżer uczy się od koni" oraz podcastu o rozwoju "z Wiatrem w grzywie"

Nazywam się Agata Wiatrowska.


Od 2006 roku towarzyszę ludziom w budowaniu świadomego życia - z dostępem do swojej siły i radości. Programy rozwojowe prowadzę w oparciu o kontakt z końmi, bez których wspierającej obecności nie byłabym tu, gdzie jestem.


W 2018 roku otworzyłam wymarzony własny ośrodek programów rozwojowych z końmi. Tworzy on warunki rozwojowe i krainę życia koni, tzw. stajnię z bioprzestrzenią (więcej o tym na mojej stronie: www.horsesense.pl).


Prowadzę autorskie programy rozwojowe - Droga kobiety, gdzie razem z końmi, książką "Biegnąca z wilkami" i kobietami, tropimy niuanse kobiecej duszy czy HorseSensownię - pobyty rozwojowe z końmi, gdzie uczę działania w oparciu o autentyczność, wartości i współpracę bez używania przemocy.


Obok programów w moim ośrodku, oferuję kursy online, które powstały jako odpowiedź na potrzebę uczenia się w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób mogę dołączyć do Twojego życia np. przez słuchawki w telefonie jak jedziesz autobusem czy samochodem.


Prowadzę także podcast "Z Wiatrem w grzywie", którego możesz posłuchać w oczekiwaniu na webinar. W odcinku 10 opowiadałam o autentyczności i stawaniu się bardziej sobą. Możesz posłuchać: tutaj.
Kilka faktów o mnie:

CHCESZ POCZYTAĆ WIĘCEJ O OŚRODKU AGATY WIATROWSKIEJ:

PODCAST


WEBINARY


PROGRAMY ROZWOJOWE


Prowadzę cykliczny podcast "Z wiatrem w grzywie". Bardziej dotyczy rozwoju niż koni, choć zawsze znajdziesz wątki końskie.


Jeśli masz do czynienia z końmi - zdziwisz się jak wiele rzeczy przeczuwałaś lub doświadczałaś w relacji z końmi... i że tak mają inni. A jednocześnie jak wiele masz jeszcze do odkrycia.

Jeśli nie miałaś do czynienia nigdy z końmi - ten podcast jest także dla Ciebie. Opowiadam o tym jak możemy się zmieniać, jak działać, żeby żyć odważniej i autentyczniej :)13 lat temu zafascynowała mnie metoda rozwoju osobistego w asyście koni.

Wprowadziłam ją do Polski, ale wtedy nie wiedziałam jeszcze, jaki potencjał tkwi w tej koncepcji.


Horse Assisted Education to nie tylko konie. To także facylitator czyli człowiek, który wspiera proces grupowy i tworzy przestrzeń, w której to Ty decydujesz co dla Ciebie ważne, jakim obszarem życia chcesz się zająć. Aby skorzystać z jakiejkolwiek formy rozwoju i dać sobie szansę, trzeba zaufać. Nie znasz mnie, a ja chcę umożliwić Ci poznanie mojego podejścia.Warsztaty z końmi w niezwykłym Ośrodku HorseSense w środku Polski, w otoczeniu lasów

Nie potrzebne jest wcześniejsze doświadczenie z końmi. Konie są katalizatorem rozwoju i zmian. Nie trenujemy koni i nie wsiadamy na nie. Zadania z końmi są dobrowolne i polegają na bardzo prostych ćwiczeniach, których nikt nie ocenia.

Przyjedź tylko ... jeśli jest w Tobie gotowość do zmiany i otwartość na uczenie się w asyście koni -trenerów. Przyjedź, jeśli szukasz zmiany - tutaj jej doświadczysz!


Możesz także sprawdzić moje kursy on-line :)

Warsztaty odbywają się najczęściej w grupach 4-8 osobowych. Uczysz się nie o koniach, ale o sobie. Jak działasz, jaką masz energię, co u Ciebie w emocjach.

Zacznij słuchać mojego podcastu: od odcinka 1 (tu wyjaśniam jak słuchać) lub

spróbuj jakiegoś tematu:

odcinek 10 - o autentyczności i stawaniu się bardziej sobą >> Słuchaj teraz.


Możesz zobaczyć mnie i poznać podczas webinarów on-line. W trakcie webinaru możesz zadać pytanie. Sprawdź czy to jest dla Ciebie i bądź na najbliższym webinarze.


Listy Agaty Wiatrowskiej

w Twojej skrzynce meilowej

ZAPISZ SIĘ NA MOJE LISTY I OTRZYMAJ E-BOOK W PREZENCIE


Piszę o rozwoju

i o tym co zrobić, żeby działał.

Abyś mogła żyć odważnie i autentycznie.

*Zapisując się na moje bezpłatne listy i bezpłatny e-book wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy mailingowej. O tym jak chronię Twoje dane przeczytasz tu: polityka prywatności HorseSense.

Uwaga! Zapis trzeba potwierdzić w Twojej skrzynce mailowej. Proszę sprawdzić inne foldery typu spam, oferty, powiadomienia. Tam lubią się czasem ukrywać maile :)


Jeśli Ci się nie spodoba, zawsze możesz zrezygnować.

Bezpłatnie!

Prawa autorskie HorseSense Agata Wiatrowska