Minipraktyka z Agatą Wiatrowską zmieniająca Twoją relację ze snami

Sny - królewska droga do nieświadomych części Twojego ja...

dni
godziny
minuty
sekundy

Wydarzenie kończy się za:

Po co pracować ze snami i odbierać zawarte w nich drogowskazy?

Sny odkrywają wiele istotnych informacji o własnych potrzebach, częściach osobowości, które chcą się rozwinąć, a nawet sugerują rozwiązanie, na które w świadomości ciężko jest wpaść. Zapraszają do języka obrazów, które niczym film odkrywają metafizyczną fabułę. Gdy pracuję z ludźmi rozwojowo i terapeutycznie sny traktuję jako drogowskazy. Co się przyśniło po intensywnej pracy rozwojowej? W snach jest często odpowiedź, czy to, co zrobiliśmy to był dobry kierunek. Czasem w kluczowym momencie ktoś przypomina sobie swój sen i okazuje się, że jest w nim istotna odpowiedź. Sny uzupełniają pracę na poziomie świadomości i pozwalają uczynić ją efektywniejszą. W codzienności mogą Ci służyć w podobny sposób jako wskazówka, podpowiedź, kreatywny pomysł jak wyjść z impasu. Mogą uczynić Twoją pracę rozwojową skuteczniejszą, pełniejszą, uzupełnioną o duchowy aspekt.

Icon

Minipraktyka o snach jest dostępna bezpłatnie

od 10.01.2024 do 17.01.2024.

Icon

*Zapisując się na moją bezpłatną minipraktykę wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy newsletterowej. O tym, jak chronię Twoje dane przeczytasz tu: polityka prywatności HorseSense.

Uwaga! Po zapisie sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź zapis. Jeśli nie znajdziesz maila ode mnie to szukaj w folderach: oferty, spam, powiadomienia, inne.

Agata Wiatrowska HorseSense

Podczas tej krótkiej minipraktyki przejdziesz kroki, które pomogą ożywić Twoją relację ze snami.


Na czym polega minipraktyka?

Wystarczy się zapisać!

Dostępne bezpłatnie

od 10 do 17 stycznia!

 • 5 mikrokroków do spojrzenia inaczej na relację ze snami
 • pigułka wiedzy (o tym skąd ja wiem o snach)
 • posłuchasz o tym, jak śnią inni..., co mówią koszmary i co zrobić jak się nic nie śni
 • podzielę się praktyką zwiększającą szansę, że Ci się przyśni coś ważnego
 • poznasz eksplorujące pytania, które warto sobie zadać, jak się coś przyśni.
dni
godziny
minuty
sekundy

Mikropraktyka to "puk, puk" do Twojej nieświadomości. Już po kilku nocach, będziesz mieć odpowiedź czy w snach może być ważna informacja dla Ciebie.

IconIconIconIcon

Informacja o Twoim stanie psychicznym

Aby ożywić język obrazów i czerpać informacje o stanie Twojej psychiki ze snów - na początek - zapraszam Cię do zrobienia 5 mikrokroków.

Mikrokroki są bardzo proste i wymagają od Ciebie jedynie wysłuchania tego, co przygotowałam i trochę porozmyślania...o snach.

Jeśli bieżące wydarzenia nie przejawiają się w snach (nawet jak są emocjonujące) to znaczy, że nie są istotne dla nieświadomości. Jednocześnie jak już się przejawiają warto wiedzieć, co na to Twoja nieświadomość.

Co jest istotne na poziomie nieświadomym

Czasem sen jasno przedstawia: W Twojej psychice odgrywa się taki, a taki proces wewnętrzny.

To istotne informacje i wskazówki jak pracować z wewnętrznymi napięciami.

Napięcie psychiczne i walka między wewnętrznymi częściami

Gdy poznasz choć trochę język snów (a bardziej sposób, w jaki płyną do Ciebie informacje z nieświadomości) otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń, dzięki której może uda Ci się połączyć trudne wątki z terapii lub złapać od dawna poszukiwaną lekkość.

Eksploruj

Dlaczego sny mogą pomóc docierać głębiej...do swojego "ja"?

Tak, chcę ożywić moją relację ze snami »

Sen o gołębiu przylatującym w 81 dniu


Sen przyśnił mi się w trudnym czasie. Nie mogłam znaleźć rozwiązania na powtarzającą się relacyjną sytuację. Towarzyszyło mi w tym czasie dużo emocji... frustracji, złości, żalu. Też się niepokoiłam. Już dawno nie śniłam, ale wiem, że mając dobrą relację ze snami mogę liczyć na podpowiedź, kiedy ja sama (na poziomie świadomym) sobie nie radzę. A wręcz może jestem przytłoczona.


Mój sen:


Spacerowałam po małym miasteczku z synem. Na jednej z uliczek spotkaliśmy dwie osoby stojące przy straganie. Stragan był jakby miejscem, w którym artyści wystawiają swoje dzieła na sprzedaż. Tylko, że ten stragan nie należał do nikogo. Jedna z tych dwóch osób mówi: "Bo trzeba malować, można malować gdziekolwiek. Jak się będzie malować to przyjdzie noc - co 81 dni - że przyleci gołąb. Na tę noc trzeba mu zostawić poduszeczkę."


Co się wydarzyło niedługo po tym śnie?


Rano, po chwili kontemplacji wiedziałam co mam zrobić. Pielęgnować taką postawę, którą można nazwać malowaniem. Jest to dla mnie bycie w energii kreatywnej, zaangażowanej, intuicyjnej i radosnej. Zaczęłam ją bardziej pielęgnować w codzienności. Dosłownie po trzech dniach - miałam i energię, i kreatywny pomysł jak rozwiązać tę sytuację. Przyleciał "gołąb".

O Agacie Wiatrowskiej, kim jestem?


 • Odważna kobieta prowadząca swój biznes, która też bardzo często się boi.
 • Ekspertka psychologii stosowanej (łączy umiejętności facylitatorskie, terapeutyczne, coachingowe, trenerskie)
 • W trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapii NARM (specjalizującej się w traumie wczesnodziecięcej i przywiązania)
 • Samodzielna mama z codziennymi wyzwaniami
 • Spełniła swoje marzenie i otworzyła własny Ośrodek Horsesense, w którym można rozwijać się poprzez kontakt z końmi; ta droga była drogą dojrzewania i stawania się (także poprzez sny).
 • Doświadczenie menedżerkie (10 lat pracy w PwC), 13 lat prowadzenia własnej firmy i doświadczenia rozwojowego, ponad 1000 dni szkoleniowych, dyrektora w międzynarodowym EAHAE.
 • Autorka książek: "Koń jako trener" i "Menedżer uczy się od koni", "Psychologia relacji człowieka z koniem", "Wyprawa po moc", "Planer rozwojowy - Moc. Magia. Mądrość." oraz podcastu o rozwoju "Z wiatrem w grzywie".
 • Ze snami pracuje od 2008 roku, uczyła się w półrocznej Szkole snów prowadzonej przez Roberta Palusińskiego.

Nazywam się Agata Wiatrowska.


Od 2006 roku towarzyszę ludziom w budowaniu świadomego życia - z dostępem do swojej siły i radości. Programy rozwojowe prowadzę w oparciu o kontakt z końmi, bez których wspierającej obecności nie byłabym tu, gdzie jestem.


W 2018 roku otworzyłam wymarzony własny Ośrodek programów rozwojowych z końmi. Tworzy on warunki rozwojowe i krainę życia koni, tzw. stajnię z bioprzestrzenią (więcej o tym na mojej stronie: www.horsesense.pl).


Prowadzę autorskie programy rozwojowe - Droga kobiety, gdzie razem z końmi, książką "Biegnąca z wilkami" i innymi kobietami, tropimy niuanse kobiecej duszy czy HorseSensownię - pobyty rozwojowe z końmi, gdzie uczę działania w oparciu o autentyczność, wartości i współpracę bez używania przemocy.


Obok programów w moim ośrodku, oferuję kursy online, które powstały jako odpowiedź na potrzebę uczenia się w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób mogę dołączyć do Twojego życia np. przez słuchawki w telefonie jak jedziesz autobusem czy samochodem.


Kilka faktów o mnie:

Krok do głębszej relacji ze snami. Zapisz się na minipraktykę:)

Icon

*Zapisując się na moją bezpłatną minipraktykę wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy newsletterowej. Nie martw się, link do wypisania się znajdziesz w każdym mailu ode mnie. O tym, jak chronię Twoje dane przeczytasz tu: polityka prywatności HorseSense.

Uwaga! Po zapisie sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź zapis. Jeśli nie znajdziesz maila ode mnie to szukaj w folderach: oferty, spam, powiadomienia, inne.

Agata Wiatrowska HorseSense.

IconIcon
dni
godziny
minuty
sekundy

Maile z dostępem do minipraktyki wysyłam między 10 a 17 stycznia 2024. Aby zrealizować praktykę, nie potrzebujesz dużo czasu. To są małe kroczki, które spokojnie dasz radę zrobić. W myśl zasady, że "mniej jest więcej". Ważniejsza jest intencja, aby przyjrzeć się trochę swojej nieświadomości. Dlaczego by nie spróbować?

Dostępne do 17 stycznia.

Bezpłatnie!

CHCESZ POCZYTAĆ WIĘCEJ O OŚRODKU AGATY WIATROWSKIEJ:

Icon Icon

Prawa autorskie HorseSense Agata Wiatrowska

Image