Minipraktyka z Agatą Wiatrowską zmieniająca Twoją relację ze snami

Sny - królewska droga do nieświadomych części Twojego ja...

Minipraktyka jest dostępna bezpłatnie

od 21.01.2023 do 25.01.2023

*Zapisując się na moją bezpłatną minipraktykę wyrażasz zgodę na dołączenie do mojej listy newsletterowej. O tym, jak chronię Twoje dane przeczytasz tu: polityka prywatności HorseSense.

Uwaga! Po zapisie sprawdź swoją skrzynkę mailową i potwierdź zapis. Jeśli nie znajdziesz maila ode mnie to szukaj w folderach: oferty, spam, powiadomienia, inne.

Agata Wiatrowska HorseSense

Podczas tej krótkiej Minipraktyki przejdziesz kroki, które pomogą ożywić Twoją relację ze snami.


Na czym polega minipraktyka?

Zapisz się i sprawdź.

Bezpłatnie dostępne

od 21 do 25 stycznia!

To są naprawdę mikro kroki, ale ważna jest Twoja intencja i Twoja myśl.

Podczas samej pracy nad tym programem cały zespół zaczął mieć bogate sny.

Kto wie...może nawet już dziś coś Ci się przyśni i będziesz chciała to przeanalizować ;)

 • 5 mikrokroków do spojrzenia inaczej na relację ze snami
 • pigułka wiedzy (o tym skąd ja wiem o snach)
 • posłuchasz o tym, jak śnią inni..., co mówią koszmary i co zrobić jak się nic nie śni
 • podzielę się praktyką zwiększającą szansę, że Ci się przyśni coś ważnego
 • poznasz eksplorujące pytania, które warto sobie zadać, jak się coś przyśni.
dni
godziny
minuty
sekundy

Ty i Twoje sny

Aby ożywić język obrazów i czerpać informacje o stanie Twojej psychiki ze snów - na początek - zapraszam Cię do zrobienia 5 mikrokroków i spojrzenia inaczej na relację ze snami.

Mikrokroki są bardzo proste i wymagają od Ciebie jedynie wysłuchania tego, co przygotowałam i trochę porozmyślania...o snach.

Praca ze snami to praca z nieświadomą częścią naszej psychiki. Jeśli nigdy tego nie robiłaś, możesz mieć obawy. I słusznie. Czasami przez sny próbują do nas dotrzeć informacje, których nie chcemy usłyszeć, jednak są niezwykle pomocne w naszym procesie rozwoju.

Nieświadomość wyrażająca się w snach

Posłuchaj o tym, jak śnią inni..., co mówią koszmary i męczące sny. Czy rzeczywiście jest coś sensownego w przekazie ze snów... I co zrobić jak się nic nie śni.

Brak śnienia czy koszmary? Co lepsze?

Gdy poznasz choć trochę język snów (a bardziej sposób w jaki płyną do Ciebie informacje z nieświadomości) otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń, dzięki której może uda Ci się połączyć trudne wątki z terapii lub złapać od dawna poszukiwaną lekkość.

Eksploruj

Dlaczego sny mogą pomóc docierać głębiej...do swojego "ja"

Tak, chcę ożywić moją relację ze snami »

O Agacie Wiatrowskiej, kim jestem?


 • odważna kobieta prowadząca swój biznes, która też bardzo często się boi
 • samodzielna mama z codziennymi wyzwaniami
 • spełniła swoje marzenie i otworzyła własny Ośrodek Horsesense, w którym można rozwijać się poprzez kontakt z końmi; ta droga była drogą dojrzewania i stawania się (także poprzez prasny)
 • doświadczenie menedżerkie (10 lat pracy w PwC), 13 lat prowadzenia własnej firmy i doświadczenia rozwojowego, ponad 1000 dni szkoleniowych, dyrektora w międzynarodowym EAHAE
 • autorka książek: "Koń jako trener" i "Menedżer uczy się od koni", "Psychologia relacji człowieka z koniem", "Wyprawa po moc", "Planer rozwojowy- Moc. Magia. Mądrość." oraz podcastu o rozwoju "Z wiatrem w grzywie".
 • Ze snami pracuje od 2008 roku.

Nazywam się Agata Wiatrowska.


Od 2006 roku towarzyszę ludziom w budowaniu świadomego życia - z dostępem do swojej siły i radości. Programy rozwojowe prowadzę w oparciu o kontakt z końmi, bez których wspierającej obecności nie byłabym tu, gdzie jestem.


W 2018 roku otworzyłam wymarzony własny ośrodek programów rozwojowych z końmi. Tworzy on warunki rozwojowe i krainę życia koni, tzw. stajnię z bioprzestrzenią (więcej o tym na mojej stronie: www.horsesense.pl).


Prowadzę autorskie programy rozwojowe - Droga kobiety, gdzie razem z końmi, książką "Biegnąca z wilkami" i kobietami, tropimy niuanse kobiecej duszy czy HorseSensownię - pobyty rozwojowe z końmi, gdzie uczę działania w oparciu o autentyczność, wartości i współpracę bez używania przemocy.


Obok programów w moim ośrodku, oferuję kursy online, które powstały jako odpowiedź na potrzebę uczenia się w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób mogę dołączyć do Twojego życia np. przez słuchawki w telefonie jak jedziesz autobusem czy samochodem.


Kilka faktów o mnie:

CHCESZ POCZYTAĆ WIĘCEJ O OŚRODKU AGATY WIATROWSKIEJ:

Prawa autorskie HorseSense Agata Wiatrowska